Втрата за втратою. Пішла з життя багаторічна редакторка видавництва «Смолоскип» Наталія Ксьондзик. Хвороба, з якою Наталя боролася останні два роки, на жаль, перемогла. І тепер слова не можуть вмістити всю глибину нашого смутку.

Упродовж своєї майже 10-річної праці у видавництві Наталія Ксьондзик підготувала до друку близько 300 книг. Десятки авторів залишаться вдячними Наталі за увагу та вміння, з якими вона підходила до кожного видання. Ми ж завжди пам’ятатимемо її усміхненою, активною, зацікавленою у втіленні всіх справ «Смолоскипа». Високий рівень відповідальності та фаховість роботи Наталії Ксьондзик будуть нам прикладами самовіддачі та справжнього подвижництва.

Працівники «Смолоскипа» висловлюють щире й глибоке співчуття рідним Наталі. Ми поруч в нашому спільному горі, ми боремося зі спільним болем та нестримним відчаєм. В чому ми впевнені, то це що пам’ять про нашу добру та щиру Наталю триватиме завжди, і вона буде завжди світлою, ця пам’ять.

Поховання відбудеться завтра (середа, 18 жовтня) на Байковому кладовищі. Заупокійна служба розпочнеться о 14.45 в церкві на центральній алеї Байкового кладовища.

Коментарі 

 
#1 Радомір Осіпчук 2017-11-03 12:07 Вір, моє серце, вір

Пам'яті Наталії

Вір, моє серце, вір,
що навіть з коренем вирване дерево
зможе зігріти теплом чиїсь руки,
коли заятриться в печі

вір, моє серце, вір,
що від утоми й розлуки
є ще на світі ліки -
гори, моря і ріки,
кумедні дитячі втіхи
все, що ніким не зміряно…

бачиш, на твому подвір'ї
роси блакитяться хвилями
кожного дня понад прірвою
живи, моє серце, вірою..
 

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.