Нічна аварія забрала життя кількох українських громадських активістів і політологів. Щиро співчуваємо рідним і близьким усіх загиблих. Окремо хочемо згадати двох із них – Олександра Маслака та Володимира Карагяура – з якими ми встигли познайомитися та разом попрацювати…

Трагічно обірвався земний шлях знаного українського вченого, політичного філософа, переконаного патріота і просто доброї і щирої людини Олександра Маслака. Олександр тривалий час співпрацював з інтелектуальним колом «Смолоскипа», був постійним автором наших періодичних видань. Кажуть, забираючи кращих, доля дає нам знак і спонуку до дії. Раптова втрата кожної непересічної особистості – сигнал до подвоєння зусиль на відповідному напрямку. Продовження творчих пошуків Олександра і розвиток його наукової та ідейної спадщини будуть найналежнішою даниною шани з боку всіх, хто знав загиблого.

Світла память і вічне життя у наших серцях!

Петро Вознюк, політолог

Володимир, Вова, Володя, хлопець із невимовлюваним прізвищем Карагяур, Міністр каністр, володар машини-у-якій-є-все, душа будь-якого товариства, ментор і наставник, допомагатор найвищого класу - він був найщирішою людиною, яку я знала. Вова був утіленням самого життя – невпинний, яскравий, всюдисущий і невтомний: завдяки камері і мікрофону Вови на цьогорічному Семінарі творчої молоді в Ірпені було знято блог Рогнєди Карповни та справжній СТМ-хоррор, завдяки його досвіду вибори президента виграв Остап Микитюк, завдяки Вовиному хисту до об'єднання ми тепер сім'я творчої молоді.

Важко, невимовно важко писати про нього в минулому часі. Важко розуміти, що перший СТМ Вови став останнім.

Вов, я досі не вірю. Розумію, знаю, але не вірю, що більше тебе не обійму і не почую по телефону твого звичного: "Ти де? Я зараз буду".

Світла тобі пам'ять, мій - наш! - друже. Найсвітліша.

Яніна Дияк, поетка

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.