Виступає Анна Малігон

10-12 березня в Житомирі відбувся місцевий книжковий форум «Дієслово». Він мав вигляд невеличкого ярмарку переважно житомирських видавців, поєднаного з досить численними літературними заходами.

Не лишились осторонь смолоскипівські автори і лауреати. У Житомирі виступали Олена Степаненко, Дмитро Лазуткін, Сергій Пантюк, Анна Малігон, Олег Коцарев, Лесик Панасюк, Оксана Гаджій, Дарина Гладун, Вано Крюґер, Ігор Астапенко, Олександр Мимрук, Єлизавета Жарікова та інші. Власне, центральною поетичною подією фестивалю став марафон у «Львівській майстерні шоколаду», де, крім названих поетів, виступало ще чимало авторів. Варто окремо згадати й виступ Вано Крюґера, Олександра Мимрука, Ігоря Астапенка й Олега Коцарева, на якому Вано Крюґер представляв свою смолоскипівську книжку.

Сподіваємося, «наростання» літературних подій у Житомирі триватиме й надалі. Адже, по-перше, це місто дало українській і не тільки українській літературі багатьох справді яскравих авторів – від Валерія Шевчука до Хаїма Бялика. А по-друге, великим і незамінним плюсом для житомирського культурного простору є близькість до київської інфраструктури. Що й підтвердив Дмитро Лазуткін, завітавши до Житомира буквально на пару годин, а потім повернувшись до Києва для участі в ефірі на телебаченні.


Дмитро Лазуткін і Олег Коцарев

Єлизавета Жарікова

Фотографії Дарини Гладун і Наталії Коваль.

Коментарі 

 
#1 BradleyPhype 2017-04-23 07:26 OpenVZ — служба аренда vds технологии виртуализации для уровне операционной системы, которая базируется воеже ядре Linux.
OpenVZ позволяет чтобы одном физическом сервере бросать аренда vds ворох изолированных копий операционной системы, называемых «виртуальные частные серверы» (Textile Covert Servers, VPS) либо «виртуальные среды».
Основные отличия OpenVZ через KVM заключается в испытание какой ресурсы предоставленные сообразно тарифу дозволительно расширить в всяк момент без перезагрузки сервера, а единовластно же, установк ОС (операционной системы) занимает меньше времени.
 
 
#2 Jamesphoca 2017-04-23 12:24 прогон хрумером логин скайпа pokras7777
 
 
#3 Jamesphoca 2017-04-27 21:37 прогон хрумером логин скайпа kai230361
 
 
#4 Ismaelsix 2017-04-28 06:36 Новая информация об автомобилях autoisauto.ru
 

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.