17 липня в Чернігові відбулися чергові публічні читання в рамках програми «LitEra». Цього разу перед чернігівцями виступив «смолоскипівський» автор, Олег Коцарев.

Як каже координаторка проекту, Марія Чеван, такі читання відбуваються в Чернігові ціле літо, і серед поетів, які презентували тут свою творчість уже були, наприклад, відомі нашим читачам Юлія Стахівська та Михайло Жаржайло.

Олегу Коцареву випало виступати не будь-де, а на знаменитому чернігівському Валі, головній туристичній локації міста, поряд зі стародавніми церквами Дитинця. Навпроти першої гармати (добре, що не «тринадцятої» - коло цієї неіснуючої легендарної гармати в Чернігові призначають зустрічі тим, кого не хочуть бачити). Тут він презенував антологію «Українська авангардна поезія (1910-1930-ті рр.)», а потім почитав вірші з власної книжки «Цирк». Однією з родзинок заходу була присутність тут «пересувної бібліотеки», в якій можна було взяти почитати книжки та записатися. Ще однією родзинкою, а точніше збігом обставин, стало те, що на читання прийшла львівська поетка Ірина Старовойт, яка випадково саме цього дня завітала до Чернігова, і поетка Оксана Куценко, уродженка міста.

Що ж, будемо сподіватися, концентрація поетів у стародавньому найпівнічнішому обласному центрі надалі тільки зростатиме.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.