Головна статті
Смолоскип України №7(96), липень 2003
Сторінка 2
Сторінка 3
Сторінка 4
Сторінка 5
Сторінка 6
Сторінка 7
Сторінка 8
Сторінка 9
Всі сторінки
Молодіжні програми «Смолоскипа» і Гуманітарної Колегії " />

Молодіжні програми «Смолоскипа» і Гуманітарної Колегії

3–4 квітня 2003 р. (Миколаїв):
«Міф у політиці й культурі»

1. Лебединцева Наталія (МДГУ ім П. Могили, Миколаїв) – «Образ жінки-войовниці поезії О.Галети та М Кіяновської».

2. Розумний Максим (Інститут журналістики, Київ) – «Феномен Блоку Віктора Ющенка «Наша Україна»».

3. Руденко Марина (НаУКМА, Київ) – «Парламентаризм у світлі світової традиції».

4. Холод Віталій (НаУКМА, Київ) – «Етнічна інтолерантність в Україні: міф чи реальність».

5. Золотарьов Євген (ХДПУ, Харків) – «Міф про перспективи співпраці України з ЄС».

6. Кремінь Тарас (МДГУ ім П. Могили, Миколаїв) – «Проблема історіософського міфу в українській ліриці 1960–1980 pp.».

7. Морозова Діана (МДГУ ім П. Могили, Миколаїв) – «Своєрідність трансформації євангельського сюжету в оповіданні В. Домонтовича «Апостоли»».

8. Монахова Тетяна (МДГУ ім П. Могили, Миколаїв) – «Диглосія: соціолінгвістичні міфи».

9. Розумна Оксана (НАУ, Київ) – «Релігійні атрибути сучасної суспільної свідомості».

10. Роїк Ганна (МДГУ ім П. Могили, Миколаїв) – «Софія Київська як міфологема духовності».

11. Палагнюк Юліана (МДГУ ім П. Могили, Миколаїв) – «Вплив телебачення на свідомість виборців».

12. Свідерська Христина (МФ НУКМ, Миколаїв) – «Міф у політиці й політика міфу».

13. Золотарьова Олена (менеджер, Харків) – «Українські політики та економічні спекуляції».

14. Кохан Ярослав (інститут філософії, Київ) – «Політичні казки про пострадянську дійсність».

15. Мельників Ростислав (ХДПУ, Харків) – «Володимир Свідзінський: контекст для легенди».

16. Цибенко Роксана (ЛНУ, Львів) – «Міфологема Одіссеї в європейській літературі: актуальність і значущість».

17. Поліщук Надія (ЛНУ, Львів) – «Опозиція «свій»/«чужий»: конструювання архаїчної моделі світу в тексті О. Кобилянської».

18. Сологуб Богдан (РДПУ, Рівне) – «Сакральна рецепція світу в поезії «Молодої Музи»».

19. Кузнецова Ірина (МДГУ ім П. Могили, Миколаїв) – «Рецепції дохристиянської міфології у творчості Яра Славутича».

20. Остапчук Тетяна (МДГУ ім П. Могили, Миколаїв) – «Американська мрія в літературній традиції США».

14–15 квітня 2003 р.
(Кам’янець-Подільський):
«Маргінальна культура у пострадянському суспільстві»

1. Андрусяк Іван (журналіст, Київ) – «Декілька критичних завваг навздогін літпроцесії».

2. Розумний Максим (Інститут журналістики, Київ) – «Лірика і проза дев’яностих».

3. Демчук Олег (Міський ліцей, Кам’янець-Подільський) – «Концепція центру і периферії в літературному і позалітературному просторі».

4. Бурдега Тетяна (Міський ліцей, Кам’янець-Под.) – «Поняття чоловічої та жіночої літератури».

5. Панченко Анна (Міський ліцей, Кам’янець-Под.) – «Структура вітчизняної літератури на межі тисячоліть».

6. Дерикоз Ольга (Міський ліцей, Кам’янець-Под.) – «Центр і периферія в літературному процесі».

7. Раднюк Андрій (НаУКМА, Київ) – «Сучасна література – пошук, або Від Дороша до Кожелянка».

8. Свирида Оксана (Міський ліцей, Кам’янець-Под.) – «Периферійне буття – периферійне мислення: гендерний аналіз».

9. Шептицька Світлана (Міський ліцей, Кам’янець-Под.) – «Форма і формація у площині “тамтешніх” і “тутешніх” цінностей».

10. Купінська Анна (Міський ліцей, Кам’янець-Под.) – «Основна концепція центрально-периферійних воєн у літературному процесі ХХ ст.».

11. Будзей Олег (Міський ліцей, Кам’янець-Под.) – «Полікарп Свідер як
дослідник питань літературного процесу».

12. Раднюк Юлія (Міський ліцей, Кам’янець-Под.) – «Бермудський трикутник чи літературний процес?».

13. Мельникова Тетяна (журналіст, Хмельницький) – «Поетичний цех Чернівців у контексті “літературних земляцтв”».

22–23 травня 2003 р. (Чернігів):
«Пріоритети розвитку України: історичний досвід і перспективи»

1. Петриченко Катерина (КНУ ім.Т.Шевченка, Київ) – «Другий зимовий похід Ю.Тютюнника в Україну».

2. Розумний Максим (Інститут журналістики, Київ) – «Третя державницька модель».

3. Розумна Оксана (НАУ, Київ) – «Аскетичний ідеал в українській проповіді».

4. Холод Віталій (НаУКМА, Київ) – «Ксенофобія в Україні: історичні міф та
реалії».

5. Щербаченко Володимир (ЛДПУ, Луганськ) – «Концепція “прав людини” в національних пріоритетах розвитку України».

6. Пущенко Павло (ЧДПУ, Чернігів) – «Самостійницька ідея 1917 р. на прикладі виступу полуботківців».

7. Надточей Володимир (ЧДПУ, Чернігів) – «Українсько-турецькі відносини ХХ ст.: від перших контактів до цілеспрямованого співробітництва».

8. Пилипенко Володимир (ЧДПУ, Чернігів) – «Повстання 1624-1629 рр. у Криму та участь у ньому запорожців».

9. Сапон Михайло (ЧДПУ, Чернігів) – «Перспективи розвитку української нації».

10. Дубина Володимир (ЧДПУ, Чернігів) – «Україна в процесі глобалізації».

11. Позній Сергій (ЧДПУ, Чернігів) – «Україна крізь призму світової спільності».

5–6 червня 2003 р. (Суми):
«Національна культура і проблеми молодіжної творчості»

1. Лазуткін Дмитро (Політехнічний ін-т, Київ) – «Біполярність сприйняття лірики «дев’яностників» поетами молодшого покоління».

2. Розумний Максим (Інститут журналістики, Київ) – «Лірика дев’яностих».

3. Барановська Ірина (Інститут журналістики, Київ) – «Сучасна жіноча періодика».

4. Булавка Євген (журналіст, Київ) – «Українська культурна перспектива».

5. П’ятаченко Сергій (СДПУ, Суми) – «Регіональний аспект творчості».

6. Бобиренко Віктор (СДПУ, Суми) – «Менталітет та українська ідея».

7. Бурковська Юлія (СДПУ, Суми) –«Творча молодь: проблеми самореалізації».



Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.