Серія «Шістдесятники»

Симоненко Василь. ВИБРАНІ ТВОРИ / Упоряд. А. і Д. Ткаченків. Серія «Шістдесятники». 2-ге вид. 2012, 852 с., 16 іл. 

Тираж закінчився. 

ISВN 978-966-2164-23-7


До книжки «Ви­браних творів» увійшли вже відомі, навіть, здавалося б, хрестоматійні тексти (попри це, упорядники простежують історію їх написання, ав­торських доопрацювань, редакторських і цензурних втручань, пропо­нують власні текстологічні вирішення спірних питань), і такі, що досі лишаються поза літературно-мистецьким контекстом, не поступаючись перед популярними, а іноді й переважаючи їх своїми художніми якос­тями (простежено їх текстологічну історію).

 

 

Видання містить осяжну бібліографію та довідкову базу, а пробле­матика, порушена в передмові, додатках, примітках, розгортає нові об­рії досліджень. Для учнів і студентів, викладачів середніх та вищих на­вчальних закладів, науковців, широкого кола читачів.

Коментарі 

 
#1 Журналіст 2011-11-05 02:09 Прошу повідомити, де можна у Черкасах придбати книгу "Василь Симоненко. Вибрані твори" серії "Шістдесятники" та інші книжки, які висвітлюють творчу та життєву біографію нашого Поета і земляка.
На жаль, у деяких бібліотеках Черкащини, зокрема тих, які мають експозиції, присвячені Поету, відсутня зокрема ця книга.
Якщо це можливо, прошу повідомити на електронну адресу bel_svetl@ukr.net
З повагою, Світлана Станіславівна Бєляєва (донька Станіслава Якимовича Буряченка, автора книги спогадів про Василя Симоненка "Крізь болотну тишу - до весняного грому")
 

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.